Мода

Нова колекција на Vans патики во чест на легендарниот David Bowie

Напишано од Mr. N

Во чест на неверојатниот David Bowie, брендот Vans создава нова лимитирана колекција на патики инспирирана од прекрасните албуми на легендарната рок-ѕвезда, Aladdin Sane, Space Oddity и Hunky Dory.

Новата колекција ќе содржи четири модели на патики: Slip-On 47 V DX, Era, Old Skool и Sk8-Hi кои може да ги разгледате во продолжение 

 

 

За авторот

Mr. N