Серии

Нова одлична серија која ќе ја изгледате за викенд

Напишано од Mr. N

Микс на трилер, драма и комедија. Приказна за сите генерации.

Пред неколку месеци се појави втората сезона на серијата Dead To Me, која е исто толку интересна како првата. Позната супер актерска екипа (Christina Applegate, Linda Cardellini, Sam McCarthy), во која царува чудната пријателска врска помеќу двете актерки.

Проверете го трејлерот, и спремете се за дождлив викенд со супер серија

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N