Стил

Новак Џоковиќ во новата кампања на брендот Lacoste

Напишано од Mr. M

Еден од најпознатите светски брендови, Lacoste, ги претстави своите најнови поло маици во нивната најнова колекција пролет/лето 2019. 

Целата колекција е позната под слоганот, Crocodile Inside, а во неа покрај професионалните модели, можете да го видите и српскиот тенисер, Новак Џоковиќ.

За авторот

Mr. M