Селебрити Стил

Новата колекција на долна облека на Кристијано Роналдо

Напишано од Mr. M

Кристијано Роналдо (34) започна да ја промовира новата линија на машка долна облека од неговиот бренд CR7. Фудбалерот никогаш не ангажирал модели за своите кампањи, секогаш позирал за себе, што придонело за популарноста на марката се повеќе и повеќе.

Кристијано Роналдо повторно докажа дека не му е потребен манекен.

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. M