Филмови

Ново филмчиште на повидок – “Glass“

Напишано од Mr. M

Денеска ќе ви претставиме трејлер за филмот за негативецот Глас кој го глуми Самуел Џексон. Дејвид Дан заедно со Ѕвер и Глас ќе се соочат во овој нов филм кој се очекува да биде вистински хит.

За да видите дека станува збор за филм кој претендира да биде меѓу најдобрите, погледнете го трејлерот…

За авторот

Mr. M