Автомобили

Новот Audi A8 нуди неверојатна масажа

Напишано од martin

Познатиот германски бренд за производство на автомобили одлучи на еден навистина уникатен начин да го промовира својот најнов модел А8. Сите знаеме дека брендот Audi во последните неколку години направи вистински технолошки револуции.

Најновата опција кај овој модел е опцијата за масирање. Задните седишта на автомобилот се специјлно направени да понудат неверојатна масажа. Поради тоа што овој автомобил е направен да биде ектремно луксузен, оние што ќе се возат на задниот дел ќе имаат можност да добијат едно неверојатно искуство.

За авторот

martin