+18

Памела Андерсон повторно ќе ве заведе

Таа во соработка со брендот за долна облека Coco de Mer, докажа дека нејзината сексипилност не познава граници. Таа повторно ги покажа своите облини во нејзината последна фотосесија.

За авторот

martin