Креатива Селебрити

Погледнете што прави Ентони Хопкинс во слободно време додека е во карантин…

Напишано од Mr. M

Поради епидемијата со COVID-19 целиот свет ги почитува мерките за самоизолација. Славните личности не се исклучок. На својот фејсбук профил Ентони Хопкинс објави интересно видео каде покажува што тој прави со слободното време во карантин. Погледнете…

Day 10 of self-imposed quarantine…🤷🏼‍♂️😼

Posted by Anthony Hopkins on Среда, 25 март 2020

За авторот

Mr. M