Стил

Понеделник посветен на машки стилови поврзани со плажа и море

Напишано од Mr. N

Секој понеделник е тежок, без разлика дали е лето или зима.

Затоа денес решивме да споделиме неколку летни мажки море комбинации како инспирација која ќе не движи низ денот.

Стилови поврзани со плажа, море, езеро, базени…а машките модели се познати фаци од светот во комбинации со ленени кошули, фраерски шорцеви и озбилно добар летен стил.

И нормално, заследете не на Инстаграм –

За авторот

Mr. N