+18

Поранешната бразислка мисица повторно полу гола

Напишано од Mr. M

Поранешната мисица на Бразил, Ливија Гуло, позната е како фан на тимот на Барселона,  па таа често знае да објави провокативна фотографија од неа во фудбалски дрес.

Овој пат повторно ги израдува своите фанови на инстаграм.

После оваа фотографија, таа ја објавила уште една, но овој пат во дрес од тимот на Јувентус.

За авторот

Mr. M