Стил

Предлог фраерска патика за оваа есен – Nike SB x Supreme Dunk Low

Напишано од Mr. N

Доколку се мислите за кежуал модерна патика, секогаш најдобар избор е брендот Nike.

 

За авторот

Mr. N