Стил

Предлог кежуал машки дневни комбинации за скопските момци

Напишано од martin

Жените обожаваат мажи кои водат грижа за својот изглед и оние кои се убаво облечени. Секогаш се впечатливи оние мажи со став и добро комбинирана гардероба. Затоа денеска се одлучивме да ви претставиме две кежуал модни комбинации во соработка со мултибренд продавницата City Fashion кои се одлични за урбаните мажи. Сигурни сме дека меѓу нив ќе успеете да најдете иснипрација за вашиот викенд стил.

Црна јакна, впечатливи фармерки се одличен избор за секој фраер, па со овие две комбинации ви гарантираме дека нема да згрешите.

На самата фотографија ќе можете да ги видите брндовите на модните парчиња. За совршен изглед, посетете го City Fashion во Скопје Сити Мол и ГТЦ.

За авторот

martin