Стил

Предлог летни кежуал маици за забавен и урбан изглед

Напишано од Mr. N

Дали сакате да изгледате модерно и урбано ова лето?

Новата колекција на брендот Friday претставува спој на модерни и кративни дизајни, инспирирани од секојдневието.

Урбани, култни, секојдневни, за на сако и фармерка, за буквално секој момент, новата колекција е за сите вас кои сакате да бидете различни и единствени.

За забавен и урбан изглед, купете си Friday маица на следниов ЛИНК.

 

 

За авторот

Mr. N