Стил Троши

PREMIUM | Сезонско летно изненадување

Напишано од Mr. M

Луксузниот бренд PREMIUM го прославува одбележувањето на првото лето од лансирањето на премиум колекцијата со сезонско намалување до -30 % на костимите за капење.

Целата нова колекција на PREMIUM се карактеризира со фантастична понуда од костими за капење за мажи и жени.

Ако изберете од женската колекцијата костими за капење, ќе можете да ја изненадите вашата поубава половина со костим за капење со беспрекорен квалитет, дефиниран со светски трендови, со што ќе се задоволат сите сетила.

Доколку изберете за вас, ќе можете да се одлучите за еднобојни костими за капење или за оние со трендовски принтови. За што и да се одлучите – квалитетот и мекоста на материјалите од кои се изработени ќе прават да се чувстувате пријатно, а да изгледате урбано и мажествено.

Понудата од различни форми, бои, дезени, принтови и материјали од висок квалитет, PREMIUM го оправдува нивното мото, “Квалитет над луксуз“.

Екслузивниот продажен салон се наоѓа во ГТЦ на приземје.

Одберете квалитет над луксуз.
Одлучете се за PREMIIUM.

За авторот

Mr. M