Стил

Прогласен е мажот со најдобар папуча стил за летната сезона

Напишано од Mr. N

Се враќаме малку во летото и во популарниот влечки папуча стил.

А број 1 во овој поглед е младиот НБА кошаркар од Денвер – Џамал Мареј.

Добра микс галерија од сите можни папуча стилови на соиграчот на Јокич, кој изигра одлично оваа сезона во баблот во Флорида.

View this post on Instagram

the bubble’s #cozyfam mvp. @twenty

A post shared by LeagueFits (@leaguefits) on

За авторот

Mr. N