Троши

Производи на неделата – 10 мај

Напишано од martin

Трудетесе секогаш да бидете во тек со настаните и да бидете спремни за престојната топла сезона, настан или за било што од вашето секојдневие. Затоа денеска ви предложуваме неколку производи кои ги одбравме за производи на неделата. Корисни, уникатни и секако достапни во моментов.

Машка мода – Црна маица од брендот Antony Morato

Машка мода – Сива маица Armani Exchange

Дома и дизајн – Сет чаши за еспресо Jazz Club колекција

  • Цена: 1000 денари цел сет од 4 чаши
  • Една чаша: 300 денари
  • Купи на Fridayshop.mk

Дома и дизајн – Книга Тајните на иновациите на Стив Џобс

Храна – Nutribullet Blue – Екстрактор на хранливи состојки

  • Цена: 3,990 денари
  • Купи на следниот линк

Нега и одржување – Восок за коса SP MEN PRECISE SHINE 75мл

  • Цена: 954 денари
  • Купи на Fridayshop.mk

Аксесоари – Xikar Xi1 црвен секач за пури

  • Цена: 5,400 денари
  • Купи на Fridayshop.mk 

За авторот

martin