Стил

Рајан Рејнолдс одржа лекција за кежуал машки стил

Напишано од Mr. M

Познатиот холивудски актер, Рајан Рејнолдс, уште еднаш покажа дека покрај своите актерски способности, има одлично познавање и кон модата. Тој моментално работи на снимањето на филмот “Six Underground” кој се снима во Рим. За време на паузата тој решил да испие едно кафе во некое од кафулињата во Рим, а медиумите успеале да го фатат неговиот одличен кежаул стил.

За авторот

Mr. M