Uncategorized Љубов

Сакате секс толку добар што ќе го разбуди цело мааало?

Напишано од Нино

Нормално дека сакате! А добриот секс почнува надвор од спалната соба. Затоа читајте и запишувајте што говорат девојките –

1.Не плачи дека ме чекаш како пробувам 100 работи во гардероберот, воздржи се, и ќе добиеш секси слика на Снапчат која ќе биде увод за нешто интересно

2.Не гледајте порно филмови само додека сте сами. Зборете со неа што ве пали и гледајте заедно

3.Сакам кога гледаш во мене додека сум гола. Секси е

4.Помалку збори, повеќе љуби

5.Слушај ме кога зборувам, без разлика колку е тоа небитно

6.Секси е кога модерно се облекувате за претстојниот работен ден. Она посакува да ја искине кошулата и да ја фрли вратоврската од тераса

7.Не ме интересира што краватата не е дел од твоето секојдневие. Стави ја понекогаш затоа што секси е кога ќе те повлечам за неа кон моите усни

547d1a7d695a1_-_date-snob-large-new

8.Вибер е супер за мување, но за вистинска предигра мора да го слушнам твојот глас

9.Волшебната реченица – Возбуден сум те чекам. Кога си ти возбуден, возбудена сум и јас. Што значи помалку работа за твоите раце во текот на ноќта

10.Купи подобри боксерици и фрли се што е старо и избледено

64607423a684748bf1491d10988c3f6a

 

 

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)