Нега и одржување Спорт

Што ќе кажете за новиот изглед на Кристијано Роналдо?

Напишано од Mr. N

Португалецот привлече големо внимание со својот нов изглед.

Покрај одличните настапи во италијанскиот клуб Јувентус, Роналдо внимание привлече и со својот необичен изглед.

Имено, тој на последниот тренинг во 2019-та се појави со целосно нов изглед кој не го гледаме вообичаено кај португалската ѕвезда.

Ние мислиме дека е океј промената на Роналдо во новата година, но исто така сакаме и ваше размислување 🙂

 

За авторот

Mr. N