+18 Селебрити

Софија Верегара повторно покажа зошто е вистински секс симбол

Напишано од Mr. M

Софија Верегара важи за еден од најголемите секс симболи денеска. Таа има 46 години, а сеуште изгледа перфектно. Ова лето таа ќе го помине во Амалфија, Италија заедно со нејзиниот партнер.

Софија успеа да не израдува со нејзините фотографии на Инстаграм и да покаже дека сеуште важи за вистински секс симбол денеска.

За авторот

Mr. M