Настани

Стил, елеганција и забава… Како помина роденденот на Аристотели Битсиани

Напишано од Mr. M

Еден од омилените машки брендови кај нас, Аристотели Битсиани, го прослави својот 21ви роденден. Во нивниот продажен салон во Т.Ц. Соравиа, голем број на јавни личности, пријатели и лојални купувачи на брендот се собраа да го прослават роденденот.

За се да биде на виско ниво, претставниците на брендот од компанијата Fashion Group се погрижија за добрата забава и убавата атмосфера.

Специјален гостин на роденденот беше бренд амбасадорот на Битсиани Влатко Лозаноски кој имаше и свој настап пред гостите.

Стил, елеганција и гламур… Погледнете како беше на прославата на Битсиани.

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. M