Спортски вести Стил

Стил на денот кој носи и јасна порака

Напишано од Mr. N

Кошаркарот на Бостон Селтикс – Џејлен Браун, со вистинска летна комбинација која носи и силна порака.

Ем во летна комбинација летно хавајски, плус со порака за нередите во Америка на тема расизам.

Одличен потег –

View this post on Instagram

so much history on one shirt.

A post shared by LeagueFits (@leaguefits) on

За авторот

Mr. N