Стил

Стилот на Рајан Гослинг е само за копирање

Напишано од Mr. M

Еден од најпознатите холивудски актери, Рајан Гослинг постојано ни дава причина да го споделиме на нашиот портал, поради неговиот одличен стил. При неговото престојување во Лос Анџелес, новинарите успеале да го фотографираат и да ни го доловат неговиот совршен кежуал стил.

Вреди да украдете некој моден потег од Гослинг 🙂

За авторот

Mr. M