Мода Спорт

Стилот на Роналдо секогаш изненадува

Напишано од Mr. N

По победата со Лече, Роналдо објави интересна фотографија кај него на Инстаграм.

Темата е шарен стил, веројатно на некој начин поддршка за LGBT викендот, плус награди за своите фанови.

Роналдо повторно е во центарот на вниманието со овој Flower Power пост, со летен стил кој на сите ни недостасува….

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N