Стил

Том Харди повторно е во форма! Стил за копирање

Напишано од martin

Конечно можеме да го видиме оној стариот Том Харди. Тој повеќе месеци беше со избричена глава поради улогата како Ал Капоне. Сепак, тој сега конечно се врати на неговиот препознатлив изглед. На интернет успеавме да пронајдеме фотографии од него со неговата поубава половина на премиерата на филмот “Swimmimg with Men”.

Том феноменално го носи својот неформален и кежуал стил.

За авторот

martin