Uncategorized Филмови

Трејлерот најавува нов Оскаровец

Напишано од Нино

Најстариот проект на Martin Scorsese наскоро на малите екрани. Silence изгледа неверојатно, а и глумците на чело со Andrew Garfield, Adam Driver и Liam Neeson, можно е да дојдат до Оскар. Трејлерот најавува нов Оскаровец

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)