Стил

Водич за мажите како да одат на плажа ова лето

Напишано од Mr. M

Летото официјално пристигна и веќе сите можеме да го планираме одморот. Најважаната работа која ви е потребна за ова лето е секако костим за капење.

Мажите кои водат грижа за својот изглед знаат колку е важен стилот во секоја пригода, па речиси и на плажа.

За оваа летна 2019 сезона, можат да се најдат различни видови на машки костими за капење за сечиј вкус. Стиловите се огромни и мажите сега имаат можност да одберат костими за капење со кои што може да добиете супер тренди и впечатлив изглед.

Во City Fashion изборот е огромен, различни бои и дезени на костими за капење, пешкири и папучи/апостолки кои ќе ги задоволат вкусовите на секој урбан маж и ќе направат да бидете со стил и на плажа.

За авторот

Mr. M