Стил

За мажите со стил и префинетост, новата колекција на Emporio Armani

Напишано од Mr. M

Денеска ќе ве запознаеме со новата колекција на брендот Emporio Armani кој што новата кампања за пролет/лето 2019, ја правел на познатото место Ибица. Во оваа колекција ќе можете да ги видите најновите креации на брендот претставени во една лежерна атмосфера.

Дел од најновата колекцја на брендот Emporio Armani е веќе достапна во мултибренд продавницата City Fashion во Скопје Сити Мол.

За авторот

Mr. M