Задолжително

Започна времето на дарување! Наш предлог како да ја изненадите вашата девојка за Нова Година

Напишано од Mr. M

Новата година само што не ни пристигнала, а тоа значи дека доаѓа време за поклони. Сите ние сакаме кога некој нешто ќе ни подари, и се радуваме на тие моменти. Баш поради таа причина треба да се потрудите на Вашата поубава половина да и поклоните некој незаборавен подарок кој ќе и го разубави почетокот на новата година.

Мажите сакаат да ги изненадуваат девојките, но понекогаш тој процес на барање на подарок знае да биде доста тежок. Затоа нашиот тим се реши да Ви помогне околу тоа.

Општо познато е дека жените сакаат да одат на шопинг, а особено кога станува збор за гардероба. Затоа Вашата следна дестинација нека биде мултибренд продавницата City Fashion Woman. Продавница во која се спојуваат атрактивни модни брендови како –  Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani Exchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

Во City Fashion Woman ќе можете да пронајдете се што е потребно на една жена, а освен гардероба ќе можете Вашата девојка да ја изненадите и со големиот избор на чанти и паричници, чевли, патики и други модни аксесоари.

Ако Вашата девојка е љубител на модата, тогаш дефинитивно треба да ја посетите City Fashion Woman. Најпознатите светски брендови, на едно место!

За авторот

Mr. M